skip to Main Content

Neem vrijblijvend contact met ons op

Hoofdstraat 27
7635 LJ BREKLENKAMP
Bert Molendijk
Bert Molendijk

Bedrijfsleider

bert@movo-zaden.nl
Agnes Molendijk
Agnes Molendijk

Administratie

agnes@movo-zaden.nl
Kim Molendijk
Kim Molendijk

Marketing / Verkoop NL

kim@movo-zaden.nl
131317776_5101946719830400_5751798355299901105_o
Bas Sinnema

Adviseur NL

bas@movo-zaden.nl
Peter
Peter Schreurs

Hoofd innovatie & ontwikkeling

peter@movo-zaden.nl
Robin
Robin Boomkamp

Locatie manager & hoofd techniek

robin@movo-zaden.nl
Back To Top